Eylül Hukuk Bürosu - Avukat Leman TÜRKMENOĞLU 0212 243 16 60 – 61

Eylül Hukuk Bürosu

Danışmanlık firmamızın merkezi İstanbul’dadır. Yerli ve yabancı pek çok müşterisine/müvekkiline uluslararası ve yerel platformlarda, gerek bünyesinde bulunan hukukçuları gerekse çözüm ortağı olarak çalıştığı teorisyenler ve müşavirler ile, uzman kadrosu, hukuk alanında senelerin vermiş olduğu engin mahkeme ve danışmanlık tecrübesiyle her türlü hukuki, ticari, finansal ve stratejik sorunlarına çözüm götürmek için hizmet vermektedir.

Son yıllardaki ekonomik gelişmelere paralel olarak Türkiye’deki hukuki ve mali mevzuat uygulaması da önemli ölçüde değişmiş, ticaret-ekonomi- bilişim ve benzeri çerçeveli olmuştur. Şirketler Hukuku, Rekabet, Bilişim, finans, enerji , inşat, turizm ve sermaye piyasaları gibi alanlarda uzmanlaşmış bilgiye ve danışmanlığa duyulan ihtiyaç artmıştır.

Bu çerçevede gelişmeler değerlendirilerek, en süratli ve kaliteli hizmetin verilebilmesi amacıyla gelişmeler ve değişiklikler takip edilmiş, bilgilerin güncel tutulması sağlanmış, kadromuz uzmanlaşma yönünde devamlı teşvik edilmiştir. Danışmanlık firmamız ticari hayatın merkezlerinden olan İstanbul’da bulunmakla birlikte başta Ankara, İzmir, Antalya, Adana olmak üzere Türkiye’nin diğer bölgelerinde ve yine AB çerçevesinde hizmet vermekte olan uluslararası hukuk firmaları ile değerli Avukatlarla işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

 

http://www.ugtfpress.com/ (Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu)